Redakce

Loterie - slosování

Redaktoři portálu LoterieTikety.cz mají bohaté zkušenosti ze světa loterijních a hazardních her provozovaných jak na internetu, tak prostřednictvím kamenných provozoven. Naši autoři jsou velmi dobře obeznámeni s riziky spojenými s hazardem a znají velmi dobře zásady zodpovědného hraní. Vyznají se rovněž velmi dobře i v typicky hazardních hrách provozovaných v kasinech a online casinech.

Všechny naše aktuální články uvádějí autora s občasnou výjimkou například u reklamních článků, různých soutěží a technických článků s informacemi o chodu našeho webu. U těchto článků je uveden autor souhrnně jako redakce.

Kontakty - napište nám:

Napište nám e-mail

Naši aktuální redaktoři:

- Martin Janoušek - jeho profil si prohlédněte zde

- Michal "Chiko" Foltýn - jeho profil si prohlédněte zde

- Zdenka Pšeničková - její profil si prohlédněte zde

- Martin Hodaň - jeho profil si prohlédněte zde

- MIK (autor píše pod pseudonymem) - jeho profil si prohlédněte zde

- Jan Ondruška - jeho profil si prohlédněte zde

- Nikol Kolomazníková - její profil si prohlédněte zde

- Adam Janas - jeho profil si prohlédněte zde


Sazka Kasička - výsledky a kontrola tiketu

Kasička je levná loterie od Sazky, kterou si vsadíte už za pár korun - hlavní výhra přitom činí 1 milion Kč. 💰 Vsadit si Kasičku můžete už i online.

 

Loterie Šťastné datum od Sazky – výsledky, pravidla a kdy se...

Uhádněte své šťastné datum a vyhrajte odměnu až milion korun. Loterie Šťastné datum je tu pro Vás každý den.☀️Jaká jsou její pravidla a kdy se losuje?

 

Objevte rychlé loterie od Sazky

Objevte rychlé loterie od Sazky. O až milionové výhry se hraje každou minutu! Zkusíte populární Rychlé kačky, Keno, Rychlou Šestku nebo třeba Kameny?

 

Loterie-tikety přejí krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Redakční tým webu loterie-tikety.cz vám přeje krásné vánoční svátky 🎁 a šťastný nový rok 2024.

 

Hledáte tip, jak vyhrát ve Sportce?

Matematik přišel s teorií, jak vyhrát peníze ve Sportce a v dalších loteriích. Je opravdu jeho teorie predikce losovaných čísel spolehlivá?

 

Sazka a výhry v prvním čtvrtletí: štěstěna letos s polibky nešetří

Letos štěstěna sázkařům přeje. Výhry brzy překonají rok 2020. 3x Superjackpot! 9 nových multimilionářů! Jděte šanci naproti. Nezmeškejte registrační bonus...

 

Podmínky a ustanovení bonusů provozovatelů hazardních her

Podmínky bonusů❓ mohou být často velmi obsáhlé a pro mnoho začínajících hráčů i nejasné. Seznamte se s používanými typy a variantami bonusů.

 

Za 6 měsíců 71 milionářů díky společnosti Sazka

Nejvyšší výhry 🤩 za první pololetí přinesla loterie Sportka. Jak naloží s odměnou úspěšný sázející, který přišel k pohádkové výhře 192 milionů korun?

 

Šance na výhru v loterii – štěstí nebo matematika?

Jaká je šance, že zvítězím v jackpotu?⭐ Víte, kolik ročně díky Sportce přibyde milionářů? A co takhle vyhrát v superjackpotu 🤑 a stát se miliardářem?

 

Každé losování Sportky nově přinese 5 jistých milionářů!

Loterijní gigant Sazka rozdá během určeného období mezi sázkaře Sportky částku 200 milionů. Každé losování získá 5 šťastlivců 2 000 000 Kč!

 

Korunka: vyhrajte v Letní hře skútr a další ceny

Oblíbená loterie Korunka si pro své klienty připravila novou soutěž s názvem Letní hra. V ní můžete vyhrát skútr Honda Vision a další skvělé ceny!

 

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS