Profil autora

Redakce

Redakce


Pod profilem redakce se nacházejí především články redaktorů, kteří na tomto již nejsou aktivní, nebo externích spolupracovníků. Dále pak mohou být pod redakčním profilem uveřejněny články technického a informačního charakteru souvisejícího s chodem webu, soutěže nebo placená inzerce a další PR články.

Články autora

Loterie Korunka - hrajte 2x denně o 10 milionů

Zahrajte si loterii Korunka 2x denně až o 10 milionů. Jak sázet, kdy se losuje a jaká jsou pravidla všech variant Korunky?

 

Loterie-tikety přejí krásné Vánoce a šťastný nový rok!

Redakční tým webu loterie-tikety.cz vám přeje krásné vánoční svátky 🎁 a šťastný nový rok 2024.

 

Klub milionářů od Sazky přivítal 250 nových členů

Hráčům se v loňském roce u Sazky dařilo. Přesně 250 z nich si dokonce odnesli výhry přesahující 1 000 000 Kč! Celkový objem výher překročil 10 miliard...

 

Žena seškrábala tři hlavní výhry během 5 let

Že blesk neuhodí dvakrát do stejného místa? A co třeba hned třikrát? Tomuto známému mýtu již nevěří ani žena z Marylandu, která slaví třetí hlavní výhru...

 

Fortuna loterie 9 z 49 nadělila další povedenou výhru

Fortuna loterie 9 z 49 vyprodukovala dalšího výherce. Bezchybně zadaná pětice čísel vynesla šťastnému výherci 90 000 Kč.

 

Sazka vánoční soutěž o Apple produkty se stíracími losy

Vánoce a stírací losy k sobě již pár let patří. Sazka, jakožto leader v oblasti stíracích losů, si pro vás připravila skvělou vánoční soutěž právě s losy.

 

Začíná Týden zodpovědného hraní

Co je to Týden zodpovědného hraní? Jaký bude mít program? K čemu má tato edukativní akce sloužit a jaké cíle si klade? To vše si řekneme v článku.

 

Proč je lepší sázet loterie online?

Prodejních míst Sazky, nebo jejich terminálů jsou po celé České Republice tisíce. Věděli jste však, že se Sazkou můžete podat tiket také online?

 

Loterie 9 z 49 od Fortuny

Loterie 9 z 49 od Fortuny vám přináší možnost vyhrát až 5 000 000 Kč a to hned 2x denně. Kde si vsadit? Kde najdete výsledky? Odpovědi na tyto otázky naleznete v článku.

 

Oblíbené stírací losy Mates nově i online

Pamatujete si slosování Malého Televizního Sázení? Takzvaný Mates převlékl kabát do slušivého stírací losu, který si nově užijete i online!

 

Čekají nás nové očkovací loterie?

Jak vypadá loterie pro očkované? Jaké má pravidla a jak vysoké jsou výhry? Jak bude vypadat v Čechách?

 

Online loterie Sazka Rychlé kačky: hra o milion

Rychlé kačky je loterie od Sazky, kterou lze hrát pouze online. Každou minutu můžete vyhrát až 1 000 000 Kč.

 

Nejlépe investovaná stokoruna s loterií Šťastné datum

Výherce ze Středních Čech, slaví vstup do klubu milionářů. Stokorunu vsazenou do loterie Šťastné datum přetavil v rovný milion! To jen díky oblíbenému...

 

4 nejčastější mýty o loterii: skrývá se v nich pravda?

Astronomické výhry a příběhy lidí, kterým změnili život. Tato kombinace od nepaměti přitahovala pozornost široké veřejnosti. V článku si rozebereme...

 

Loterie Meloun - recenze a výsledky

Hrejte až 2x denně s číselnou loterií Meloun o 1 000 000 Kč. A to za pouhých 20 Kč. V článku naleznete informace o Loterii, návod na registraci i výsledky...

 
První 1 2 3 4 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS