Stírací losy

Nejlepší stírací losy 2023: Které vyhrávají?

Vybírejte si jen ty nejlepší stírací losy. Hrát je můžete plně online. Není nutné se vydávat do obchodu, složitě odstraňovat zakryté plochy a následně se vracet pro případnou výhru. Přes internet si pořídíte los, jedním kliknutím (nebo i více, pokud máte raději zdlouhavější proces) jej setřete, a pokud trefíte výhru, bude vám obratem připsána na váš účet. Potřebujte získat tipy na nejlepší losy, které si můžete koupit jak online, tak na přepážkách? I na to máme odpovědi. Stačí se podívat do archivu. Než nakoupíte, podívejte se třeba, které losy nejčastěji vyhrávají.

Bonus na online stírací losy zdarma

Jak již bylo řečeno, online stírací losy se těší čím dál větší popularitě. Nejen, že můžete stírat kdekoli a případná výhra se vám hned připíše na účet, ale aktuálně máte také možnost získat bonus 300 Kč zdarma – jen za dokončení registrace. Stačí se registrovat u Fortuny a bonus je váš.

Získej skvělý BONUS
a stírej online losy Fortuna i na mobilu!
Online stírací losy od Fortuny Získej bonus a hraj nyní

Stírací losy online: Co je vlastně online stírací los?

Online stírací losy mají mnoho předností od těch tradičních papírových. Online je můžete zakoupit kdy se sami rozhodnete, nemusíte čekat na otevření pobočky, nikam se nemusíte přesouvat. Stačí vám jen počítač nebo mobil. Přihlásíte se svému účtu, zakoupíte los, kliknutím jej setřete a okamžitě zjistíte, jestli jste měli štěstí. Případná výhra se vám okamžitě objeví na účtu. Online losy nebo ty papírové, které jsou lepší?

Výherní stírací losy jako dárek

Stírací losy jsou oblíbenou formou dárků. Mnozí je pořizují blízkým, ale i sami sobě, k nejrůznějším příležitostem jako jsou svátky, narozeniny nebo Vánoce. Nezapomeňte však, že výherní stírací los můžete pořídit jen osobě starší osmnácti let. Podívejte se na tipy, jak darovat stírací los.

Stírací losy Sazka, Tipsport, Fortuna

Stíracích losů na trhu najdete několik – jak se vyznat ve výherních losech. Vydávají je společnosti jako Sazka, Tipsport, nebo Fortuna. Velký výběr losů najdete přímo na pobočkách nebo na přepážkách partnerských míst. Online nejvíce losů najdete u Sazky – dostupné jsou jich desítky v cenách od 5 Kč do 500 Kč. Oblíbené jsou například stírací losy Mega rentiér, Maxi Černá perla, Super Zlatá rybka, Veselý Lišák a samozřejmě i legendární stírací los Tutovka.

Štědrý Yetti – stírací los od Fortuny s hlavní výhrou 250.000 Kč

Hledáte skvělý online stírací los nejen na zimní večery? Zkuste los Štědrý Yetti a dobře se bavte. Když budete mít štěstí, lze vyhrát až 250 000 Kč.

 

Fortuna stírací los Mega lodě: Za 50 Kč výhra až 1.000.000 Kč

Online stírací los Mega lodě je neuvěřitelnou podívanou, během které můžete vyhrát až jeden milion korun. Více o losu v podrobné recenzi.

 

Online Fortuna los Aladinova odměna – recenze Fortuna losu

Sbírejte spolu s Aladinem symboly ukrývající výhry. Když budete mít štěstí, můžete trefit až čtvrt milionu korun. Více o losu v recenzi.

 

Štěstíčko od Fortuny » online losy ukrývají výhry 10x 100.000 Kč

Los Štěstíčko patří mezi zábavné animované losy od Fortuny. Je barevný, plný květin a cenově dostupný. Stojí 50 Kč –⁠ a vyhrát můžete až 100 000 Kč.

 

Online stírací losy Korunka – jaké jsou ty nejlepší?

Korunka losy můžete stírat online na stránkách Tipsportu a Chance. K dispozici jsou jich tu desítky – stačí si vybrat. Víte, jaké jsou ty nejlepší?

 

Zlaté dukáty – online los od Fortuny s výhrou až 500.000 Kč

Zlaté dukáty jsou skvělé téma pro stírací los, proto jeden takový má online loterie Fortuna v nabídce. Podívejte se, jak se hraje a jaké výhry nabízí.

 

Korunka los Crazy Fruits – zkuste levný los s výherností 42 %

Vyzkoušejte levný stírací los Crazy Fruits od Korunky. Stojí 20 Kč a nabízí šanci na výhru přes 40 %. Stírat ho můžete online u Chance nebo Tipsportu.

 

Získejte bonus až 200 Kč se stíracími online losy Fortuna

U Fortuny můžete díky speciálnímu promo kódu získat bonus až 200 Kč spojený s online stíracími losy. Jak bonus získáte? Akce končí 11. 9. 2023.

 

Magic Forest – recenze online stíracího losu Korunka

Pobavte se u online stíracího losu Magic Forest od Korunky. Za vložených 10 korun můžete vyhrát až 50 000 Kč. Přečtěte si podrobnou recenzi.

 

Online stírací los Houbařská sezóna od Sazky – recenze

Sbírejte houby prostřednictvím online losu Houbařská sezóna. Za ty jedlé můžete vyhrát až půl milionu korun.

 

Smaragdová 7 – stírací online los za 50 Kč od Korunky

Stírací los Smaragdová 7 s výhrou až 3 000 000 Kč je dostupný i online. Setřít si ho můžete ze svého mobilu na stránkách Tipsportu nebo Chance.

 

Champion – fotbalový online stírací los od Korunky

Fanoušci fotbalu zbystřete. Na trhu je totiž online stírací los s fotbalovou tematikou. Jmenuje se Champion a výhra vás v něm čeká v 99,9 % případů!

 

Zodiac od Korunky – levný online los s vysokou šancí na výhru

Hledáte los, který by byl levný, a přitom nabízel vysokou šanci na výhru? Že to nejde? Jeden takový najdete u Korunky. Jmenuje se Zodiac.

 

Recenze Korunka losu Funny Sheep 2 s výhrou až 100.000 Kč

Chcete si zahrát levný online stírací los s hlavní výhrou 100 000 Kč? V tom případě vám doporučíme Funny Sheep 2 od Korunky. Podívejte se na recenzi.

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS