Stírací losy

Získejte u Sazky bonus až 800 Kč na online stírací losy

Sazka přichází se zcela novou promo akcí, která se váže na online losy. Pobavte se stíráním oblíbených kousků a získejte až 800 Kč. Jak na to?

 

Treasure Island » recenze online losu od Korunky

Vysoká šance na výhru a možnost získat až 2 000 000 Kč – to je stírací los Treasure Island od Korunky. 🏝️ Stírat ho můžete online.

 

5+1 stíracích losů, které nejčastěji vyhrávají

Zajímá vás, které stírací losy jsou nejlepší ❓ a u kterých je nejvyšší šance na výhru? 🧨Sestavili jsme pro vás žebříček losů pro letošní rok.

 

Recenze stírací hry Maxi Černá perla – los od Sazky

Maxi Černá perla je jedním ze stíracích losů patřících do rodiny černých perel od Sazky. Podívejte se na naší detailní recenzi tohoto populárního e-losu.

 

Diamantová cesta – online los s hlavní výhrou 5 milionů

Vstupte u Fortuny na Diamantovou cestu a zkuste už za 100 Kč vyhrát hlavní výhru 5 milionů. V naší recenzi si tento zábavný los představíme blíže.

 

Maxi Veselá zvířátka » recenze online losu od Korunky

U Korunky teď najdete online los Maxi Veselá zvířátka, který potěší nejen milovníky domácích mazlíčků.🐾 Vyhrát můžete až 1 000 000 Kč.

 

Recenze stíracího e-losu Mini Piškvorky od Sazky

Znáte los Maxi piškvorky? Pokud ano, jistě se vám bude líbit i los Mini Piškvorky, který si lze zahrát už za 20 Kč. Pojďme si ho blíže představit.

 

Egyptian Treasure II – pokračování e-losu v egyptskému duchu

Znáte online los Egyptian Treasure? V tom případě možná chcete poznat i jeho pokračování jménem Egyptian Treasure II s hlavní výhrou 1 milion korun.

 

Bonus až 500 Kč už čeká na online losech u Fortuny

Získejte až 500Kč bonus u Fortuny na online losy. Stačí splnit jednoduché podmínky, nezapomenout na promo kód a můžete se bavit.

 

Sazka los Kouzelný les s hlavní výhrou 900 000 Kč

Online stírací los Kouzelný les vás dozajista okouzlí svým zpracováním, efekty ale i možnostmi výher. Podívejte se na recenzi originálního Sazka losu.

 

Los Zlaté vejce – ideální volba nejen na Velikonoce

Zlaté vejce od Sazky je ideálním velikonočním losem. 🐣 Můžete si ho stírat online, nebo ho můžete v papírové podobě dát jako dárek k Velikonocům.

 

Online los Millionaires Club od Korunky – recenze

Chcete se pobavit s e-losem, který nabízí možnost milionových výher? V tom případě doporučujeme Millionaires Club od Korunky, který si nyní představíme.

 

5X VÍCE – recenze losu s výhrou až 2.000.000 Kč

5X VÍCE je nejlevnějším losem z rodiny XKRÁT VÍCE od Korunky. Stojí 50 Kč a vyhrát na něm lze až 2 000 000 Kč. ✔️ Jaká je pravděpodobnost výhry?

 

Online stírací los Maxi Piškvorky od Sazky – recenze

Chcete si zkusit zahrát o hlavní výhru 2 000 000 Kč na nevšedním stíracím losu? V tom případě zkuste Maxi Piškvorky od Sazky, který si nyní představíme.

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS