Stírací losy

Nejlepší stírací losy 2023: Které vyhrávají?

Vybírejte si jen ty nejlepší stírací losy. Hrát je můžete plně online. Není nutné se vydávat do obchodu, složitě odstraňovat zakryté plochy a následně se vracet pro případnou výhru. Přes internet si pořídíte los, jedním kliknutím (nebo i více, pokud máte raději zdlouhavější proces) jej setřete, a pokud trefíte výhru, bude vám obratem připsána na váš účet. Potřebujte získat tipy na nejlepší losy, které si můžete koupit jak online, tak na přepážkách? I na to máme odpovědi. Stačí se podívat do archivu. Než nakoupíte, podívejte se třeba, které losy nejčastěji vyhrávají.

Bonus na online stírací losy zdarma

Jak již bylo řečeno, online stírací losy se těší čím dál větší popularitě. Nejen, že můžete stírat kdekoli a případná výhra se vám hned připíše na účet, ale aktuálně máte také možnost získat 300 Kč zdarma – jen za dokončení registrace. Stačí se registrovat u Sazky a bonus je váš.

Sazka losy

STÍREJ LOSY ONLINE S BONUSEM

Zaregistruj se u Sazky a užij si zábavu s online stíracími losy s bonusem 300 Kč. Stírej kdekoli a kdykoli a účastni se soutěží o zajímavé ceny!

REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ BONUS 300 KČ

Stírací losy online: Co je vlastně online stírací los?

Online stírací losy mají mnoho předností od těch tradičních papírových. Online je můžete zakoupit kdy se sami rozhodnete, nemusíte čekat na otevření pobočky, nikam se nemusíte přesouvat. Stačí vám jen počítač nebo mobil. Přihlásíte se svému účtu, zakoupíte los, kliknutím jej setřete a okamžitě zjistíte, jestli jste měli štěstí. Případná výhra se vám okamžitě objeví na účtu. Online losy nebo ty papírové, které jsou lepší?

Výherní stírací losy jako dárek

Stírací losy jsou oblíbenou formou dárků. Mnozí je pořizují blízkým, ale i sami sobě, k nejrůznějším příležitostem jako jsou svátky, narozeniny nebo Vánoce. Nezapomeňte však, že výherní stírací los můžete pořídit jen osobě starší osmnácti let. Podívejte se na tipy, jak darovat stírací los.

Stírací losy Sazka, Tipsport, Fortuna

Stíracích losů na trhu najdete několik – jak se vyznat ve výherních losech. Vydávají je společnosti jako Sazka, Tipsport, nebo Fortuna. Velký výběr losů najdete přímo na pobočkách nebo na přepážkách partnerských míst. Online nejvíce losů najdete u Sazky – dostupné jsou jich desítky v cenách od 5 Kč do 500 Kč. Oblíbené jsou například stírací losy Mega rentiér, Maxi Černá perla, Super Zlatá rybka, Veselý Lišák a samozřejmě i legendární stírací los Tutovka.

Jak poznat výherní los?

Oblíbenost stíracích losů stále stoupá☝. Pojďme si o nich sdělit ty nejzákladnější údaje – 🧨 třeba jak poznat výherní los®.

 

Stírací losy v ČR » Od levných po luxusní, jaké vybrat?

Nejlevnější losy koupíte za 5 Kč, nejdražší ale i za 500 Kč. Jaká je nabídka losů v Česku a jaký je cenový rozdíl mezi online a papírovými losy?

 

Česká pošta – rušení poboček: Kde koupit stírací losy?

Zavírání poboček České pošty s sebou přináší celou řadu změn. Zrušili vaši pobočku a nevíte, jak si zakoupit oblíbený stírací los. Poradíme.

 

Sazka los Hokejový duel: Jeden z nejlevnějších online losů v ČR

Stírací los Hokejový duel od Sazky potěší každého fanouška hokeje. Se svou cenou 10 Kč navíc patří mezi nejlevnější online losy, které u nás koupíte.

 

Sazka stírací losy na prodejnách i online zdarma

Podívejte se na kompletní seznam všech stíracích losů Sazky, a to jak těch, které koupíte na prodejnách a terminálech, tak Sazka losů online.

 

Zlatá rybka - setřete a vyhrajte miliony korun, auto nebo...

Setřete los Zlatá rybka a hrajte o miliony korun✨, nové auto nebo dovolenou za stovky tisíc. Jak na to a kde si setřít i z pohodlí domova online?

 

Velká zlatá podkova za 50 Kč ⇒ Recenze online losu od Sazky

Setřete si online los Velká zlatá podkova a zkuste najít hlavní výhru 1 000 000 Kč. Jak se tento stírací los hraje a jaká je reálná šance na výhru?

 

Jak se vyhrává v online losech od Sazky

Podívejte se na přehled největších výher v online losech od Sazky. Ve kterém kraji padlo nejvíce výher překračujících 100 tisíc korun?

 

Online stírací los Fotbalový duel od Sazky – recenze

Online stírací los Fotbalový duel jistě zaujme nejen fanoušky kopané. Bavte se u interaktivního losu od Sazky. Hlavní výhrou je 900 tisíc korun.

 

Recenze stíracího e-losu Velký hráč od Sazky

Velký hráč je jedním z nejoblíbenějších online losů u Sazky. Patří mezi středně drahé losy, stojí 200 Kč, ale nabízí také hlavní výhru 10 MILIONŮ Kč.

 

Nejlepší vánoční online stírací losy

Stírací losy jsou oblíbenou zábavou, kterou lze provozovat online. Sazka má pro aktuální vánoční sezónu nachystaných hned několik povedených losů...

 

Nenechte si ujít: Sazka nabízí bonus na stírací losy

Společnost Sazka má ve své nabídce celou plejádu stíracích losů. Velice snadno na ně můžete získat bonus ve výši 300 Kč. Jak na to?

 

Recenze stíracího online losu Matýsek od Sazky

Levnější los nenajdete. Nový online stírací los Matýsek od Sazky koupíte za 5 Kč. Hlavní výhra 20 000 Kč se mezi losy ukrývá celkem 100x.

 

Recenze stíracího losu POKLAD od Sazky

Sazka nabízí nový papírový stírací los Poklad. Na jednom z nich se ukrývá hlavní výhra 10 000 000 Kč. Kolik stojí a jaká je šance na výhru?

 
První 1 2 3 4 5 6 7 8 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS