Stírací losy

Nejlepší stírací losy 2022: Které vyhrávají?

Vybírejte si jen ty nejlepší stírací losy. Hrát je můžete plně online. Není nutné se vydávat do obchodu, složitě odstraňovat zakryté plochy a následně se vracet pro případnou výhru. Přes internet si pořídíte los, jedním kliknutím (nebo i více, pokud máte raději zdlouhavější proces) jej setřete, a pokud trefíte výhru, bude vám obratem připsána na váš účet. Potřebujte získat tipy na nejlepší losy, které si můžete koupit jak online, tak na přepážkách? I na to máme odpovědi. Stačí se podívat do archivu. Než nakoupíte, podívejte se třeba, které losy nejčastěji vyhrávají.

Bonus na online stírací losy zdarma

Jak již bylo řečeno, online stírací losy se těší čím dál větší popularitě. Nejen, že můžete stírat kdekoli a případná výhra se vám hned připíše na účet, ale aktuálně máte také možnost získat 300 Kč zdarma – jen za dokončení registrace. Stačí se registrovat u Sazky a bonus je váš.

Sazka losy

STÍREJ LOSY ONLINE S BONUSEM

Zaregistruj se u Sazky a užij si zábavu s online stíracími losy s bonusem 300 Kč. Stírej kdekoli a kdykoli a účastni se soutěží o zajímavé ceny!

REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ BONUS 300 KČ

Stírací losy online: Co je vlastně online stírací los?

Online stírací losy mají mnoho předností od těch tradičních papírových. Online je můžete zakoupit kdy se sami rozhodnete, nemusíte čekat na otevření pobočky, nikam se nemusíte přesouvat. Stačí vám jen počítač nebo mobil. Přihlásíte se svému účtu, zakoupíte los, kliknutím jej setřete a okamžitě zjistíte, jestli jste měli štěstí. Případná výhra se vám okamžitě objeví na účtu. Online losy nebo ty papírové, které jsou lepší?

Výherní stírací losy jako dárek

Stírací losy jsou oblíbenou formou dárků. Mnozí je pořizují blízkým, ale i sami sobě, k nejrůznějším příležitostem jako jsou svátky, narozeniny nebo Vánoce. Nezapomeňte však, že výherní stírací los můžete pořídit jen osobě starší osmnácti let. Podívejte se na tipy, jak darovat stírací los.

Stírací losy Sazka, Tipsport, Fortuna

Stíracích losů na trhu najdete několik – jak se vyznat ve výherních losech. Vydávají je společnosti jako Sazka, Tipsport, nebo Fortuna. Velký výběr losů najdete přímo na pobočkách nebo na přepážkách partnerských míst. Online nejvíce losů najdete u Sazky – dostupné jsou jich desítky v cenách od 5 Kč do 500 Kč. Oblíbené jsou například stírací losy Mega rentiér, Maxi Černá perla, Super Zlatá rybka, Veselý Lišák a samozřejmě i legendární stírací los Tutovka.

5+1 stíracích losů, které nejčastěji vyhrávají

Zajímá vás, které stírací losy jsou nejlepší ❓ a u kterých je nejvyšší šance na výhru? 🧨Sestavili jsme pro vás žebříček losů pro letošní rok.

 

Sazka hlásí hlavní výhru v losu Mega Rentiér

Hráčka setřela online los Mega Rentiér a usmálo se na ni obrovské štěstí. Objevily se tři symboly R, které značí hlavní výhru.

 

Sazka Mega Rentiér – recenze online losu

Mega Rentiér je „vlajkovou lodí“ rodiny losů Rentiér. Nabízí nejvyšší možnou výhru. Los si pohodlně setřete v jeho interaktivní podobě. Jak na to?

 

Sazka stírací losy na prodejnách i online zdarma

Podívejte se na kompletní seznam všech stíracích losů Sazky, a to jak těch, které koupíte na prodejnách a terminálech, tak Sazka losů online.

 

Los Zlatá rybička – limitovaná edice – recenze & pravidla

U Sazky si můžete vybírat z množství online losů. Zlatá rybička je velice jednoduchý, a navíc levný los. Setřete jej za 5 korun.

 

Adventní kalendář od Sazky - výherní losy

Vyzkoušejte stírací los Adventní kalendář📅 od Sazky a vyhrajte až 1 000 000 Kč. Tento los může být i příjemným vánočním dárkem🎁.

 

Nejlepší vánoční online stírací losy 2022

Stírací losy jsou oblíbenou zábavou, kterou lze provozovat online. Sazka má pro aktuální vánoční sezónu nachystaných hned několik povedených losů...

 

Stále můžete vyhrát milion s losy MILIONOVÁ FORTUNA:LIGA

Stírací losy MILIONOVÁ FORTUNA:LIGA míří do finále. O hlavní milionovou výhru se stále nikdo nepřihlásil. Stále je šance. Kde se dají losy koupit?

 

Zimní Expres – online stírací los s vánoční tematikou od Sazky

Zabavte se u vánočně naladěného online losu Zimní Expres. Vyhrát můžete až 5 milionů korun. Jak se los hraje a jaká jsou pravidla?

 

Vánoční losy jsou ideální dárek pro blízké i pro sebe?

Podívejme se na tipy na vánoční dárky🎁 v podobě nejlepších losů s parádními výhrami. Čas vánočních stíracích losů a milionových výher je tady.

 

Recenze stíracího online losu Vánoční pohoda

Nový online los Vánoční pohoda od Sazky stojí 10 Kč. Po setření na něm můžete najít až 200 000 Kč, ale i spoustu jiných cen. Jaká je šance na výhru?

 

Online stírací los Fotbalový duel od Sazky – recenze

Online stírací los Fotbalový duel jistě zaujme nejen fanoušky kopané. Bavte se u interaktivního losu od Sazky. Hlavní výhrou je 900 tisíc korun.

 

Online stírací los od Sazky: Vánoční zlaté rouno

Online stírací losy s motivem Vánoc si můžete zahrát u Sazky po celý rok. Jedním z takových, je i los Vánoční Zlaté rouno. Zkusíte své štěstí i vy?

 

Stírací los Štístko – recenze online losu od Sazky

Pobavte se u online stíracího losu Štístko, ve kterém můžete vyhrát až 200 000 Kč. Jaká jsou pravidla a jak se los hraje?

 
První 1 2 3 4 5 6 7 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS

Pošleme ti přehled nejvyšších online casino bonusů - za minutu je tvůj!