Stírací losy

Nejlepší stírací losy 2022: Které vyhrávají?

Vybírejte si jen ty nejlepší stírací losy. Hrát je můžete plně online. Není nutné se vydávat do obchodu, složitě odstraňovat zakryté plochy a následně se vracet pro případnou výhru. Přes internet si pořídíte los, jedním kliknutím (nebo i více, pokud máte raději zdlouhavější proces) jej setřete, a pokud trefíte výhru, bude vám obratem připsána na váš účet. Potřebujte získat tipy na nejlepší losy, které si můžete koupit jak online, tak na přepážkách? I na to máme odpovědi. Stačí se podívat do archivu. Než nakoupíte, podívejte se třeba, které losy nejčastěji vyhrávají.

Bonus na online stírací losy zdarma

Jak již bylo řečeno, online stírací losy se těší čím dál větší popularitě. Nejen, že můžete stírat kdekoli a případná výhra se vám hned připíše na účet, ale aktuálně máte také možnost získat 300 Kč zdarma – jen za dokončení registrace. Stačí se registrovat u Sazky a bonus je váš.

Sazka losy

STÍREJ LOSY ONLINE S BONUSEM

Zaregistruj se u Sazky a užij si zábavu s online stíracími losy s bonusem 300 Kč. Stírej kdekoli a kdykoli a účastni se soutěží o zajímavé ceny!

REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ BONUS 300 KČ

Stírací losy online: Co je vlastně online stírací los?

Online stírací losy mají mnoho předností od těch tradičních papírových. Online je můžete zakoupit kdy se sami rozhodnete, nemusíte čekat na otevření pobočky, nikam se nemusíte přesouvat. Stačí vám jen počítač nebo mobil. Přihlásíte se svému účtu, zakoupíte los, kliknutím jej setřete a okamžitě zjistíte, jestli jste měli štěstí. Případná výhra se vám okamžitě objeví na účtu. Online losy nebo ty papírové, které jsou lepší?

Výherní stírací losy jako dárek

Stírací losy jsou oblíbenou formou dárků. Mnozí je pořizují blízkým, ale i sami sobě, k nejrůznějším příležitostem jako jsou svátky, narozeniny nebo Vánoce. Nezapomeňte však, že výherní stírací los můžete pořídit jen osobě starší osmnácti let. Podívejte se na tipy, jak darovat stírací los.

Stírací losy Sazka, Tipsport, Fortuna

Stíracích losů na trhu najdete několik – jak se vyznat ve výherních losech. Vydávají je společnosti jako Sazka, Tipsport, nebo Fortuna. Velký výběr losů najdete přímo na pobočkách nebo na přepážkách partnerských míst. Online nejvíce losů najdete u Sazky – dostupné jsou jich desítky v cenách od 5 Kč do 500 Kč. Oblíbené jsou například stírací losy Mega rentiér, Maxi Černá perla, Super Zlatá rybka, Veselý Lišák a samozřejmě i legendární stírací los Tutovka.

5+1 stíracích losů, které nejčastěji vyhrávají

Zajímá vás, které stírací losy jsou nejlepší ❓ a u kterých je nejvyšší šance na výhru? 🧨Sestavili jsme pro vás žebříček losů pro letošní rok.

 

Online los Zlatá horečka – recenze stíracího losu od Sazky

Pobavte se stíráním online losu Zlatá horečka. Jak přesně hra probíhá a jak velkou výhru můžete v losu za 20 korun trefit? Vše o Sazka losu.

 

Recenze stíracího e-losu Velký hráč od Sazky

Velký hráč je jedním z nejoblíbenějších online losů u Sazky. Patří mezi středně drahé losy, stojí 200 Kč, ale nabízí také hlavní výhru 10 MILIONŮ Kč.

 

5 online losů s nejvyšší výhrou

Podívejte se na TOP 5 online losů, se kterými můžete vyhrát miliony korun. Postačí vám k tomu počítač nebo mobilní telefon.

 

Vše o stíracích losech – často kladené otázky

Které stírací losy vyhrávají nejvíce? Kde a jak vyzvednout výhru? Podívejte se na nejčastější otázky v souvislosti se stíracími losy.

 

Los Velký hráč – recenze stíracího losu od Sazky

V online losu Velký hráč od Sazky můžete vyhrát až 10 milionů korun. Odkryjte čísla a symboly ukrývající výhry, které mohou dosahovat milionů korun.

 

Které online losy nejvíce vyhrávají?

Zajímá vás, které online stírací losy vyhrávají nejvíce. Podívejte se na přehled těch opravdu nejzajímavějších, u nichž vás mohou čekat velké výhry.

 

Jak fungují stírací losy online

Jak fungují online stírací losy? Jaký je rozdíl mezi online a papírovým losem? Jak se vybírají výhry u online losů? Na vše máme odpověď.

 

Sazka losy online – recenze a seznam

Věděli jste, že Sazka losy můžete stírat online třeba ze svého mobilního telefonu? Podívejte se, jak je to snadné a jak velký výběr losů nabízí.

 

Stírací los Tutovka od Sazky

Loterie Tutovka se stala fenoménem první poloviny 90. let.✔️Se vzrůstající popularitou stíracích losů sílí také hlasy o návrat této oblíbené loterie.

 

Jak zkontrolovat los a vyzvednout si výhru

Podívejte se na praktické tipy a triky, jak správně zkontrolovat los. Vyhráli jste? Poradíme, jak postupovat s vyplácením výhry.

 

Zlatá rybka - setřete a vyhrajte miliony korun, auto nebo...

Setřete los Zlatá rybka a hrajte o miliony korun✨, nové auto nebo dovolenou za stovky tisíc. Jak na to a kde si setřít i z pohodlí domova online?

 

Sazka stírací losy na prodejnách i online zdarma

Podívejte se na kompletní seznam všech stíracích losů Sazky, a to jak těch, které koupíte na prodejnách a terminálech, tak Sazka losů online.

 

Kde a jak si koupit online stírací los

Bavte se u stíracích losů moderním způsobem. Stírat je totiž můžete pohodlně online. Kde a jak nakupovat stírací losy? Poradíme vám.

 
První 1 2 3 4 5 6 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS

Pošleme ti přehled nejvyšších online casino bonusů - za minutu je tvůj!