Sportka

Sportka od Sazky: Nejvsázenější loterie v Česku

Loterie Sazka Sportka je nejoblíbenější a nejstarší českou loterií: hraje se už od roku 1957. O Jackpot Sportky se poprvé hrálo v roce 1993, u SuperJackpot v roce 2010. Od roku 2017 se navíc začala sázet Sportka i online. Dnes je sázení Sportky online velmi populární, lidé sází a hrají přes mobil nebo počítač už zcela běžně. Online můžete také kontrolovat výsledky Sportky (a to i v případě, že vsadíte na pobočce), sledovat slosování nebo dokonce stírat online stírací losy. Právě na stírací losy aktuálně Sazka nabízí 300 Kč zdarma. Klikněte ZDE a registrujte se u Sazky.

Zaregistruj se a stírej Sazka losy online

STÍREJ LOSY ONLINE S BONUSEM

Zaregistruj se u Sazky a užij si zábavu s online stíracími losy s bonusem 300 Kč. Stírej kdekoli a kdykoli a účastni se soutěží o zajímavé ceny!

REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ BONUS 300 KČ

Výsledky Sportky a tabulka výher

Jaké výhry Sportka nabízí? Zatímco v roce 1957 byla hlavní výhra ve Sportce 40 000 Kč, v současnosti tvoří rekord výhra 10 000x vyšší. Jde o výhru přes 400 milionů Kč, kterou v roce 2013 vyhráli manželé z Chrudimska. Průměrně padnou při každém slosování Sportky 2 milionové výhry. V každém slosování jsou výhry jiné, odvíjí se totiž od počtu hráčů a od výše jejich vkladů.

Vsadit si Sportku je možné od 20 Kč (1 sloupec), cena za kompletně vyplněný tiket (10 sloupců + Šance + hra o SuperJackpot) je 220 Kč. Možná výhra se pak odvíjí od počtu čísel, která trefíte. Čím více čísel trefíte, tím vyšší částku můžete získat. K získání nějaké z výher je třeba trefit alespoň 3 z 6 čísel.

Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Průměrná výše výhry
Superjackpot 6 + jakákoliv výhra v Šanci 136 769 489 Kč
1. pořadí 6 15 382 198 Kč
2. pořadí 5 + Dodatkové číslo 815 723 Kč
3. pořadí 5 24 971 Kč
4. pořadí 4 619 Kč
5. pořadí 3 113 Kč

Sportka online, sázení z mobilu či tabletu

Sázení Sportky online je dnes už naprostou normou. Pokud sázíte často, můžete si stáhnout mobilní aplikaci Sazka přímo do svého zařízení. Sázet ale můžete i bez apky.Od roku 2017 vyhráli sázkaři, kteří si vsadili Sportku online, přesně 103 výher vyšších než 100 000 Kč. Dohromady bylo v těchto výhrách rozděleno 625,5 milionů Kč. Nejvyšší online výhra činila 250,2 miliony Kč.

Nejčastější čísla Sportky, jaká je statistika?

Mezi nejčastěji tažená čísla Sportky dnes patří 47 a 12. Naopak mezi nejméně losovaná čísla Sportky patří 45 a 43. Loterie Sportka se však losuje 3x týdně, vždy ve středu, v pátek a neděli. Statistika se tak může rychle měnit. Zajímavostí je, že stejná kombinace 6 čísel se za celou historii Sazky (tedy od roku 1957) opakovala jen 1x. To znamená, že při každém slosování Sazky padne v drtivé většině případů zcela nová a unikátní kombinace čísel.

Výhry Sportky 777: Výsledky a kontrola tiketu

Dnešní výsledky Sportky najdete vždy přímo na stránkách Sazky. Zde si můžete stáhnout také „Sportka – archiv výsledků“. Tikety Sportky si tu můžete snadno zkontrolovat pomocí funkce „zkontrolovat sázku“.Jestliže ale sázíte online, s kontrolou tiketu si prakticky nemusíte dělat starosti. Případné výhry se vám totiž automaticky připisují na vaše herní konto, takže nehrozí, že byste tiket špatně zkontrolovali a nechali tak výhru propadnout.

Sazka: Dnes se losuje Babí léto – extra prémie Sportky

Dnes večer se losuje extra prémie Sportky. Babí léto přinese výhru milion korun pro jednoho šťastlivce. Jak se dostanete do hry?

 

V kolik se losuje loterie Sportka

V kolik hodin se losuje Sportka🧲 při pravidelných i mimořádných slosováních. Do kdy se můžete do daného slosování přihlásit?

 

Ve Sportce padl rekordní Superjackpot

Sázkař z Karlovarska měl obrovské štěstí, když se mu podařilo trefit Superjackpot Sportky. Jedná se o rekordní výhru ve Sportce za poslední 3 roky...

 

Nepropásněte Milionové léto Sportky – prémie Sportky

Po celé léto se ve Sportce hraje o další miliony. Každý pátek je ve slosování zaručen jeden milionář díky Milionovému létu.

 

Sportka – jak vyhrát superjackpot a tabulka výher

Podívejte se na tabulku průměrných výher ve Sportce a jak se zúčastnit hry o stovky milionů v Superjackpotu.

 

Jak vypočítat pravděpodobnost výhry ve Sportce?

Většina sázkařů loterií ani netuší, jakou mají šanci na výhru jackpotu. Proto si nyní ukážeme, s jakou pravděpodobností✔️ na výhru lze počítat u Sportky.

 

Přehled nejčastěji tažených čísel loterie Sportka

Podívejte se, jaká čísla byla nejčastěji tažena ve Sportce v roce 2022/2023✔️. V článku najdete i čísla, na která se moc sázet nevyplatilo.

 

Jak sázet Sportku - Nejdůležitější informace

Sázení tiketů do loterie Sportka je sice velmi snadné✔️, pár nečekaných zádrhelů při volbě čísel ovšem nastat může. Pokud si tedy nejste v některých...

 

Sazka Sportka - kontrola tiketu - vyhráli jste

Podívejte se na aktuální výsledky🧨loterie Sportka od Sazky. Vyhráli jste desítky nebo i stovky milionů? Ihned to zjistíte!

 

Sportka aplikace - naskenujte a zkontrolujte tiket

Zkontrolujte si zdarma a ihned svůj tiket Sportky nebo dalších Sazka loterií ☀️ stačí naskenovat tiket ✔️ a ihned víte, kolik jste vyhráli.

 

Sportka Prémie – hra o automobily a miliony

Luxusní vozy🚗 a milionové výhry mohou čekat právě na vás. ⭐ Zúčastnit se hry je tak jednoduché, stačí vsadit plný tiket Sportky včetně sázky na Šanci a...

 

Sportka online vsadit z mobilu i z domova

Vsaďte si na Sportku online z mobilu nebo kdekoliv jinde. Ukážeme vám, jak na to a také jak získat bonus zdarma bez nutnosti vkladu.

 

Mimořádné losování Sportky: termíny, výsledky

Podívejte se na termíny a výsledky mimořádných losování Sportky🧩. A nevyhráli jste náhodou některou z výher💣? Podívejte se na výsledky do naší tabulky.

 

Mimořádná losování Sportky

Mimořádná losování loterie Sportky jste si mohli během roku 2020 užít každý měsíc.✔️ Co vše se změní u mimořádných termínů Sportky v roce 2️⃣0️⃣2️⃣3️⃣?

 
První 1 2 3 4 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS