Sportka

Sportka od Sazky: Nejvsázenější loterie v Česku

Loterie Sazka Sportka je nejoblíbenější a nejstarší českou loterií: hraje se už od roku 1957. O Jackpot Sportky se poprvé hrálo v roce 1993, u SuperJackpot v roce 2010. Od roku 2017 se navíc začala sázet Sportka i online. Dnes je sázení Sportky online velmi populární, lidé sází a hrají přes mobil nebo počítač už zcela běžně. Online můžete také kontrolovat výsledky Sportky (a to i v případě, že vsadíte na pobočce), sledovat slosování nebo dokonce stírat online stírací losy. Právě na stírací losy aktuálně Sazka nabízí 300 Kč zdarma. Klikněte ZDE a registrujte se u Sazky.

Sazka losy

STÍREJ LOSY ONLINE S BONUSEM

Zaregistruj se u Sazky a užij si zábavu s online stíracími losy s bonusem 300 Kč. Stírej kdekoli a kdykoli a účastni se soutěží o zajímavé ceny!

REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ BONUS 300 KČ

Výsledky Sportky a tabulka výher

Jaké výhry Sportka nabízí? Zatímco v roce 1957 byla hlavní výhra ve Sportce 40 000 Kč, v současnosti tvoří rekord výhra 10 000x vyšší. Jde o výhru přes 400 milionů Kč, kterou v roce 2013 vyhráli manželé z Chrudimska. Průměrně padnou při každém slosování Sportky 2 milionové výhry. V každém slosování jsou výhry jiné, odvíjí se totiž od počtu hráčů a od výše jejich vkladů.

Vsadit si Sportku je možné od 20 Kč (1 sloupec), cena za kompletně vyplněný tiket (10 sloupců + Šance + hra o SuperJackpot) je 220 Kč. Možná výhra se pak odvíjí od počtu čísel, která trefíte. Čím více čísel trefíte, tím vyšší částku můžete získat. K získání nějaké z výher je třeba trefit alespoň 3 z 6 čísel.

Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Průměrná výše výhry
Superjackpot 6 + jakákoliv výhra v Šanci 136 769 489 Kč
1. pořadí 6 15 382 198 Kč
2. pořadí 5 + Dodatkové číslo 815 723 Kč
3. pořadí 5 24 971 Kč
4. pořadí 4 619 Kč
5. pořadí 3 113 Kč

Sportka online, sázení z mobilu či tabletu

Sázení Sportky online je dnes už naprostou normou. Pokud sázíte často, můžete si stáhnout mobilní aplikaci Sazka přímo do svého zařízení. Sázet ale můžete i bez apky.Od roku 2017 vyhráli sázkaři, kteří si vsadili Sportku online, přesně 103 výher vyšších než 100 000 Kč. Dohromady bylo v těchto výhrách rozděleno 625,5 milionů Kč. Nejvyšší online výhra činila 250,2 miliony Kč.

Nejčastější čísla Sportky, jaká je statistika?

Mezi nejčastěji tažená čísla Sportky dnes patří 47 a 12. Naopak mezi nejméně losovaná čísla Sportky patří 45 a 43. Loterie Sportka se však losuje 3x týdně, vždy ve středu, v pátek a neděli. Statistika se tak může rychle měnit. Zajímavostí je, že stejná kombinace 6 čísel se za celou historii Sazky (tedy od roku 1957) opakovala jen 1x. To znamená, že při každém slosování Sazky padne v drtivé většině případů zcela nová a unikátní kombinace čísel.

Výhry Sportky 777: Výsledky a kontrola tiketu

Dnešní výsledky Sportky najdete vždy přímo na stránkách Sazky. Zde si můžete stáhnout také „Sportka – archiv výsledků“. Tikety Sportky si tu můžete snadno zkontrolovat pomocí funkce „zkontrolovat sázku“.Jestliže ale sázíte online, s kontrolou tiketu si prakticky nemusíte dělat starosti. Případné výhry se vám totiž automaticky připisují na vaše herní konto, takže nehrozí, že byste tiket špatně zkontrolovali a nechali tak výhru propadnout.

Bohaté Vánoce se Sportkou a Eurojackpotem

Blíží se Vánoce a Sazka se rozhodla odměňovat sázkaře ještě štědřeji než obyčejně. Kromě běžných výher teď můžete hrát třeba i o byt v Praze za 15 milionů...

 

Prožijte milionový konec roku u Sazky

Minimálně 11 Čechů se v prosinci stanou milionáři. Sazka si pro sázkaře Sportky na konec roku připravila 11 milionových prémií a pár vánočních losů.

 

Halloweenský meloun ve Sportce garantuje vítěze jednoho milionu

I v tomto roce se jeden šťastlivec stane zaručeně milonářem díky loterii Sportka. Losování je připraveno na neděli 30. října.

 

Tah Sportky - aktuální výsledky a kontrola tiketu

S online účtem od Sazky nebudete muset pátrat po informacích o slosování Sportky✅. Zkontrolujete si tiket a ihned zjistěte jestli jste vyhráli.

 

V kolik se losuje loterie Sportka

V kolik hodin se losuje Sportka🧲 při pravidelných i mimořádných slosováních. Do kdy se můžete do daného slosování přihlásit?

 

Přehled nejčastěji tažených čísel loterie Sportka

Podívejte se, jaká čísla byla nejčastěji tažena ve Sportce v roce 2022✔️. V článku najdete i čísla, na které se moc sázet nevyplatilo.

 

Sportka aplikace - naskenujte a zkontrolujte tiket

Zkontrolujte si zdarma a ihned svůj tiket Sportky nebo dalších Sazka loterií ☀️ stačí naskenovat tiket ✔️ a ihned víte, kolik jste vyhráli.

 

Padl letošní rekordní Superjackpot Sportky ve výši 155 milionů...

Sázející ze západních Čech si zpříjemnil středeční večer neuvěřitelnou výhrou. Štěstěna mu onoho dne seděla na ramenou, protože trefil Superjackpot.

 

Sazka Klub - přihlášení a registrace klubové karty

Jaké výhody přináší členství v Sazka Klubu? ✔️ Jak získat zdarma svou klubovou karu? A co dělat při její ztrátě? Vše důležité najdete ve článku.

 

Sportka online - jak vyhrát ve sportce, registrace a tažená čísla

Sportku jistě všichni znáte. Víte ale o všech fíglech🧲, které vám sázení zjednoduší, zpříjemní, a dokonce zvýší vaše šance🧨 na vítězství?

 

Sportka Vyhráli jste? - Kontrola tiketu

Podívejme se jak okamžitě ověřit tiket loterie Sportky. Nechcete přece patřit ke smolařům, co svůj výherní tiket omylem zahodí.

 

Sportka Prémie - hra o automobily a miliony

Luxusní vozy🚗 a milionové výhry mohou čekat právě na vás. ⭐ Zúčastnit se hry je tak jednoduché, stačí vsadit plný tiket Sportky včetně sázky na Šanci a...

 

Sportka – jak vyhrát superjackpot a tabulka výher

Podívejte se na tabulku průměrných výher ve Sportce a jak se zúčastnit hry o stovky milionů v Superjackpotu.

 

Přichází Milionová bouře Sportky

U Sazky se něco chystá! Přichází bouře plná milionových překvapení. Během 20 slosování zaručeně přibude 100 nových milionářů. Chcete se zapojit?

 
První 1 2 3 4 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS

Pošleme ti přehled nejvyšších online casino bonusů - za minutu je tvůj!