Sportka

Sportka od Sazky: Nejvsázenější loterie v Česku

Loterie Sazka Sportka je nejoblíbenější a nejstarší českou loterií: hraje se už od roku 1957. O Jackpot Sportky se poprvé hrálo v roce 1993, u SuperJackpot v roce 2010. Od roku 2017 se navíc začala sázet Sportka i online. Dnes je sázení Sportky online velmi populární, lidé sází a hrají přes mobil nebo počítač už zcela běžně. Online můžete také kontrolovat výsledky Sportky (a to i v případě, že vsadíte na pobočce), sledovat slosování nebo dokonce stírat online stírací losy. Právě na stírací losy aktuálně Sazka nabízí 300 Kč zdarma. Klikněte ZDE a registrujte se u Sazky.

Sazka losy

STÍREJ LOSY ONLINE S BONUSEM

Zaregistruj se u Sazky a užij si zábavu s online stíracími losy s bonusem 300 Kč. Stírej kdekoli a kdykoli a účastni se soutěží o zajímavé ceny!

REGISTRUJ SE A ZÍSKEJ BONUS 300 KČ

Výsledky Sportky a tabulka výher

Jaké výhry Sportka nabízí? Zatímco v roce 1957 byla hlavní výhra ve Sportce 40 000 Kč, v současnosti tvoří rekord výhra 10 000x vyšší. Jde o výhru přes 400 milionů Kč, kterou v roce 2013 vyhráli manželé z Chrudimska. Průměrně padnou při každém slosování Sportky 2 milionové výhry. V každém slosování jsou výhry jiné, odvíjí se totiž od počtu hráčů a od výše jejich vkladů.

Vsadit si Sportku je možné od 20 Kč (1 sloupec), cena za kompletně vyplněný tiket (10 sloupců + Šance + hra o SuperJackpot) je 220 Kč. Možná výhra se pak odvíjí od počtu čísel, která trefíte. Čím více čísel trefíte, tím vyšší částku můžete získat. K získání nějaké z výher je třeba trefit alespoň 3 z 6 čísel.

Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Průměrná výše výhry
Superjackpot 6 + jakákoliv výhra v Šanci 136 769 489 Kč
1. pořadí 6 15 382 198 Kč
2. pořadí 5 + Dodatkové číslo 815 723 Kč
3. pořadí 5 24 971 Kč
4. pořadí 4 619 Kč
5. pořadí 3 113 Kč

Sportka online, sázení z mobilu či tabletu

Sázení Sportky online je dnes už naprostou normou. Pokud sázíte často, můžete si stáhnout mobilní aplikaci Sazka přímo do svého zařízení. Sázet ale můžete i bez apky.Od roku 2017 vyhráli sázkaři, kteří si vsadili Sportku online, přesně 103 výher vyšších než 100 000 Kč. Dohromady bylo v těchto výhrách rozděleno 625,5 milionů Kč. Nejvyšší online výhra činila 250,2 miliony Kč.

Nejčastější čísla Sportky, jaká je statistika?

Mezi nejčastěji tažená čísla Sportky dnes patří 47 a 12. Naopak mezi nejméně losovaná čísla Sportky patří 45 a 43. Loterie Sportka se však losuje 3x týdně, vždy ve středu, v pátek a neděli. Statistika se tak může rychle měnit. Zajímavostí je, že stejná kombinace 6 čísel se za celou historii Sazky (tedy od roku 1957) opakovala jen 1x. To znamená, že při každém slosování Sazky padne v drtivé většině případů zcela nová a unikátní kombinace čísel.

Výhry Sportky 777: Výsledky a kontrola tiketu

Dnešní výsledky Sportky najdete vždy přímo na stránkách Sazky. Zde si můžete stáhnout také „Sportka – archiv výsledků“. Tikety Sportky si tu můžete snadno zkontrolovat pomocí funkce „zkontrolovat sázku“.Jestliže ale sázíte online, s kontrolou tiketu si prakticky nemusíte dělat starosti. Případné výhry se vám totiž automaticky připisují na vaše herní konto, takže nehrozí, že byste tiket špatně zkontrolovali a nechali tak výhru propadnout.

V kolik se losuje loterie Sportka

V kolik hodin se losuje Sportka🧲 při pravidelných i mimořádných slosováních. Do kdy se můžete do daného slosování přihlásit?

 

Sazka Klub - přihlášení a registrace klubové karty

Jaké výhody přináší členství v Sazka Klubu? ✔️ Jak získat zdarma svou klubovou karu? A co dělat při její ztrátě? Vše důležité najdete ve článku.

 

Přehled nejčastěji tažených čísel loterie Sportka

Podívejte se, jaká čísla byla nejčastěji tažena ve Sportce v roce 2022/2023✔️. V článku najdete i čísla, na která se moc sázet nevyplatilo.

 

Sportka online vsadit z mobilu i z domova

Vsaďte si na Sportku online z mobilu nebo kdekoliv jinde. Ukážeme vám, jak na to a také jak získat bonus zdarma bez nutnosti vkladu.

 

Sázkař díky náhodnému tipu vyhrál Superjackpot Sportky

Sportka od Sazky hlásí letošní nejvyšší výhru, kterou zaznamenal sázkař z Olomoucka. Podařilo se mu díky náhodnému tipu trefit obrovskou částku...

 

Sportka online: Jak vyhrát ve Sportce, registrace a tažená čísla

Sportku jistě všichni znáte. Víte ale o všech fíglech🧲, které vám sázení zjednoduší, zpříjemní, a dokonce zvýší vaše šance🧨 na vítězství?

 

Vsaďte si Sportku s Milionovou vánicí o 100x 1 milion korun

Vsaďte si plný tiket Sportky a jste automaticky ve hře o 100x 1 milion korun. V každém slosování loterie Sportka se objeví 5 zaručených milionářů.

 

Sportka aplikace - naskenujte a zkontrolujte tiket

Zkontrolujte si zdarma a ihned svůj tiket Sportky nebo dalších Sazka loterií ☀️ stačí naskenovat tiket ✔️ a ihned víte, kolik jste vyhráli.

 

Jak probíhá losování loterie u Sazky: Co všechno za tím stojí?

Zajímalo vás někdy, co se všechno děje, když dojde na slosování například oblíbené Sportky od Sazky? Pojďte se podívat na detaily.

 

Sportka Prémie – hra o automobily a miliony

Luxusní vozy🚗 a milionové výhry mohou čekat právě na vás. ⭐ Zúčastnit se hry je tak jednoduché, stačí vsadit plný tiket Sportky včetně sázky na Šanci a...

 

Bohaté Vánoce se Sportkou a Eurojackpotem

Blíží se Vánoce a Sazka se rozhodla odměňovat sázkaře ještě štědřeji než obyčejně. Kromě běžných výher teď můžete hrát třeba i o byt v Praze za 15 milionů...

 

Prožijte milionový konec roku u Sazky

Minimálně 11 Čechů se v prosinci stanou milionáři. Sazka si pro sázkaře Sportky na konec roku připravila 11 milionových prémií a pár vánočních losů.

 

Halloweenský meloun ve Sportce garantuje vítěze jednoho milionu

I v tomto roce se jeden šťastlivec stane zaručeně milonářem díky loterii Sportka. Losování je připraveno na neděli 30. října.

 

Tah Sportky - aktuální výsledky a kontrola tiketu

S online účtem od Sazky nebudete muset pátrat po informacích o slosování Sportky✅. Zkontrolujete si tiket a ihned zjistěte jestli jste vyhráli.

 
První 1 2 3 4 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS