Šťastných deset

Sazka loterie Šťastných 10: Výhry, ceny a výsledky

Mezi oblíbené loterie od Sazky, které lze hrát i online, patří Šťastných 10. Mezi její výhody patří časté losování, díky čemuž nemusí sázkaři čekat dlouho na výsledky, ale také relativně příznivá cena. Plný tiket loterie Šťastných 10 může vyjít zhruba o polovinu levněji než Sportka a zhruba o tři čtvrtiny levněji než Eurojackpot.

Vsadit si Šťastných 10 je možné už od 10 Kč, přičemž při této sázce můžete vyhrát až 2 000 000 Kč. Na rozdíl třeba od Sportky jsou výhry jasně dané a nikdy se nedělí mezi více výherců. Samozřejmě čím vyšší sázka, tím vyšší také možná výhra. Pravděpodobnost výhry lze také zvýšit vyplněním více sloupečků. Maximální možná výhra je až 100 milionů korun.

Aktuálně lze získat zajímavý bonus za registraci ve výši 220 Kč. Tento bonus můžete ihned využít i na nákup tiketů do loterie Šťastných 10. Důležité pro získání bonusu: Je třeba dokončit celý proces registrace.

Zaregistruj se a hraj online loterie Sazka

Tabulka výher Šťastných 10:

Šance na získání výhry v loterii Šťastných 10
Počet tipovaných čísel V základní hře Při Královské hře
1 1:4 1 : 8
2 1 : 16,6 1 : 40
3 1 : 6,6 1 : 26,7
4 1 : 21,6 1 : 20
5 1 : 10,3 1 : 16
6 1 : 3 1 : 13,3
7 1 : 5,5 1 : 11,4
8 1 : 5,2 1 : 10
9 1 : 9,7 1 : 8,9
10 1 : 9,1 1 : 8

Losování Šťastných 10 - TV program

Losování loterie můžete sledovat také v televizi na ČT 1. Slosování většinou začíná po 22. hodině a trvá přibližně jednu minutu. Přesný čas se však může posouvat v závislosti na televizním programu. Chcete-li mít tedy jistotu, že vám slosování neunikne, raději si předem zkontrolujte přesný čas v TV programu.

Ze slosování bude samozřejmě pořízen záznam, který si můžete pustit zpětně například na YouTube. Rozhodně se tak nemusíte bát, že pokud televizní slosování nestihnete, výsledky se nedozvíte. Výsledky loterie můžete přirozeně zkontrolovat kdykoli později také online nebo přes mobilní aplikaci.

Sazka Šťastných 10 výsledky a kontrola tiketu

Loterie Šťastných 10 se losuje 2x denně, každý den ve 12:00 a ve 20:00.  Výsledky jsou vždy ihned po slosování k dohledání na stránkách Sazky. Využít můžete také funkce „Šťastných 10 kontrola tiketu“. Ta funguje tak, že si vyplníte čísla, která jste vsadili, zadáte datum a čas slosování a okamžitě zjistíte, zda jste vyhráli.

Pokud jste si podali tiket Šťastných 10 online, není v podstatě ani nutné výsledky kontrolovat. Výhry se vám totiž v takovém případě automaticky připisují na vaše klientské konto.

Šťastných 10 poledne – aktuální výsledky slosování

Jak nejrychleji zkontrolujete tiket Šťastných 10🧲 v poledne i večer? Využijte archiv nebo naskenujte tiket a ihned získáte odpověď zda jste vyhráli✅

 

Jak sázet Sportku - Nejdůležitější informace

Sázení tiketů do loterie Sportka je sice velmi snadné✔️, pár nečekaných zádrhelů při volbě čísel ovšem nastat může. Pokud si tedy nejste v některých...

 

Podrobná pravidla loterie Šťastných Deset od Sazky | Tabulka výher...

Chcete poradit, jak si vsadit, nebo hledáte aktuální výsledky losování Šťastných deset🧲? Víte, jak dlouho už loterie Šťastých 10 funguje a jaká byla...

 

Výsledky a pravidla loterie Šťastných deset

V loterii Šťastných Deset 777 se hraje o stamiliony.▶️ Zajímají vás aktuální výsledky nebo záznamy ze slosování? Vše najdete v našem článku.

 

Vsaďte si loterii Šťastných deset online

Loterie Šťastných deset patří mezi nejoblíbenější v naší zemi. Maximální možná výhra může dosáhnout až 100 milionů korun.

 

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS