Eurojackpot

V Eurojackpotu padla rekordní výhra: Putuje do Dánska

Populární evropská loterie Eurojackpot, kterou si u nás můžete vsadit u Sazky, zaznamenala rekord. Doposud nejvyšší výhra v historii míří do Dánska.

 

Rekordní Eurojackpot na obzoru: Ve hře jsou miliardy

Loterie Eurojackpot je před dalším milníkem. Hraje se o rekordní sumu. Na výherce čekají více než 2,9 miliardy korun. Ve hře jste už od 60 Kč.

 

Český pátek - bonus loterie Eurojackpot

Loterie Eurojackpot nabízí účast v doplňkové hře Český pátek. ⭐ Mezi výhry patří Luxusní byt, automobil nebo třeba cesta kolem světa.

 

Eurojackpot cena: Kolik stojí plný tiket a jak jej vsadit

Kolik stojí vsadit tiket Eurojackpotu, abyste se dostali do hry o miliardy korun? Co je doplňková hra Extra a na kolik vás přijde? Více v článku.

 

V Eurojackpotu na CZ hráče čeká 4x Land Rover a až 428 milionů

Již toto úterý zaručeně najdou čtyři luxusní vozy Land Rover Defender nové majitele z ČR. K tomu se navíc hraje až o 428 milionů korun.

 

Nové losování Eurojackpot prémie

Hrajte nově i v úterky a soutěžte s prémií Eurojackpotu třeba o 10x Land Rover Defender každý v hodnotě 2,2 milionu korun.

 

Sazka Eurojackpot: 10 největších šťastlivců v historii loterie

Loterie Eurojackpot je populární zejména díky štědrým výhrám. I mezi českými sázejícími najdeme řadu milionářů a dokonce miliardáře.

 

Čech vyhrál v Eurojackpotu téměř 130 milionů korun

V úterním slosování muselo být u hráče z Prahy hodně veselo. Netrefil sice hlavní výhru, ale povedlo se mu uhodnout čísla ve 2. pořadí. Více v článku.

 

Losování Eurojackpotu: Výhry, výsledky, pravidla a kdy se losuje

Podívejte se jak lze loterii Eurojackpot✨ vsadit pohodlně online z mobilu, jaká jsou pravidla, kolik lze vyhrát a jaké jsou aktuální výsledky.

 

Nejvyšší výhry v loterii Eurojackpot

Poslední roky byly pro sázkaře loterií plné vysokých výher. Podívejte se, jaké nejvyšší výhry padly v loterii Eurojackpot u Sazky?

 

Eurojackpot hlásí další milník: Rekordní částka putuje do Norska

Oblíbená loterie Eurojackpot přepisuje doposud zaznamenané rekordy. V lednu 2024 nejvyšší vyplacená částka putovala do Norska.

 

Jak vsadit Eurojackpot online

V loterii Eurojackpot mohou hrát Češi o ty největší výhry: Průměrná hodnota hlavní výhry je 943 907 580 Kč! Víte, jak Eurojackpot vsadit online?

 

Bohaté Vánoce se Sportkou a Eurojackpotem

Blíží se Vánoce a Sazka se rozhodla odměňovat sázkaře ještě štědřeji než obyčejně. Kromě běžných výher teď můžete hrát třeba i o byt za 20 milionů.

 

Eurojackpot v pátek 13. – svátek pro sázkaře

Blíží se druhý pátek 13. letošního roku, který je pro mnoho sázejících magickým datem. Nezmeškejte možnost vsadit si v pátek 13. října Eurojackpot.

 
První 1 2 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS