Eurojackpot

Eurojackpot – losování největší loterie od Sazky

Eurojackpot je nadnárodní loterie, která se aktuálně hraje v 18 zemích Evropy. Díky takto velkému počtu patří mezi nejrozšířenější loterie na světě vůbec. V České republice je zprostředkována loterijní společností Sazka. Losování loterie Eurojackpot probíhá 2x týdně. Hracími dny jsou úterý a pátek. Vsadit tiket do loterie a účastnit se losování je možné fyzicky na terminálu nebo online. Sázení online je v dnešní době velmi populární i z důvodu rychlejší kontroly výsledků či přehledu statistik.

Noví hráči navíc obdrží od Sazky bonus za online registraci ve výši 220 Kč, který lze ihned využít například i na zakoupení tiketů do loterie Eurojackpot. Pozor: Bonus získáte až v okamžiku, kdy plně dokončíte celý proces registrace.

Zaregistruj se a hraj online loterie Sazka

Eurojackpot – tažená čísla a kontrola tiketu

Ihned po ukončení slosování je možné vyhledat tažená čísla v loterii Eurojackpot přímo na webových stránkách Sazky. Samotná kontrolu tiketu se potom týká jen tiketů vsazených na terminále. Při sázce tiketu online se tiket vyhodnotí automaticky. I když tažená čísla s vašim tiketem můžete zkontrolovat pohledem, tak raději doporučujeme otevření záložky s názvem “Zkontrolovat sázku”, kde je pohodlně vyplníte.

Kontrolu tiketu také zvládnete přes mobilní aplikaci Sazky. Tento způsob je ze všech nejrychlejší. Stačí pouze vyfotit vaším chytrým telefonem kód z tiketu a výši vaší výhry budete znát okamžitě. Posledním způsobem je fyzická návštěva nejbližšího terminálu Sazky.

Eurojackpot – aktuální výsledky a výhry online

Pro aktuální výsledky loterie Eurojackpot stačí otevřít web Sazky, kde je nejrychleji najdete. Zadejte přímo do vyhledávacího pole zmíněný dotaz nebo je vyhledejte pod záložkou “loterie”. Zde také najdete tabulku výher, kde jsou vypsány výhry ve všech pořadích. Někdy také online výhry zahrnují mimo finanční odměny i věcné ceny. Tato soutěž se nazývá Prémie Eurojackpotu – dříve český pátek.

1️⃣ Kdy a v kolik se losuje Eurojackpot?

Eurojackpot se losuje každé úterý a pátek. Tikety je možné podávat vždy do 19:00. Poté proběhne losování a výsledky jsou k dispozici do několika hodin. Průběh slosování je možný najít na Youtube.

2️⃣ Kolik stojí Eurojackpot?

Jeden sloupeček loterie Eurojackpot stojí 60 Kč. Na tiketu jich najdeme dohromady 6. Uzavírat sázky je také možné na koncové šestičíslí sázenky, takzvanou Extra 6. Cena této sázky činí 40 Kč a dohromady s 6 sloupečky stojí plný tiket Eurojackpotu 400 Kč.

3️⃣ Jak zjistit aktuální výši Eurojackpotu?

Aktuální výši Eurojackpotu, o kterou se momentálně hraje, zjistíte nejrychleji na portálu loterijní společnosti Sazka. Vyhledejte si jej v záložce loterie, kde najdete jeho výši.

Nové losování Eurojackpot prémie

Hrajte nově i v úterky a soutěžte s prémií Eurojackpotu třeba o 10x Land Rover Defender každý v hodnotě 2,2 milionu korun.

 

Český pátek - bonus loterie Eurojackpot

Loterie Eurojackpot nabízí účast v doplňkové hře Český pátek. ⭐ Mezi výhry patří Luxusní byt, automobil nebo třeba cesta kolem světa.

 

Losování Eurojackpotu: Výhry, výsledky, pravidla a kdy se losuje

Podívejte se jak lze loterii Eurojackpot✨ vsadit pohodlně online z mobilu, jaká jsou pravidla, kolik lze vyhrát a jaké jsou aktuální výsledky.

 

Nejvyšší výhry v loterii Eurojackpot

Poslední roky byly pro sázkaře loterií plné vysokých výher. Podívejte se, jaké nejvyšší výhry padly v loterii Eurojackpot u Sazky?

 

Eurojackpot hlásí další milník: Rekordní částka putuje do Norska

Oblíbená loterie Eurojackpot přepisuje doposud zaznamenané rekordy. V lednu 2024 nejvyšší vyplacená částka putovala do Norska.

 

Rekordní Eurojackpot na obzoru: Ve hře jsou miliardy

Populární loterie Eurojackpot je před dalším milníkem. Hraje se o rekordní sumu. Na výherce čekají bezmála 3 miliardy korun. Ve hře jste už od 60 Kč.

 

Jak vsadit Eurojackpot online

V loterii Eurojackpot mohou hrát Češi o ty největší výhry: Průměrná hodnota hlavní výhry je 943 907 580 Kč! Víte, jak Eurojackpot vsadit online?

 

Bohaté Vánoce se Sportkou a Eurojackpotem

Blíží se Vánoce a Sazka se rozhodla odměňovat sázkaře ještě štědřeji než obyčejně. Kromě běžných výher teď můžete hrát třeba i o byt za 20 milionů.

 

Eurojackpot v pátek 13. – svátek pro sázkaře

Blíží se druhý pátek 13. letošního roku, který je pro mnoho sázejících magickým datem. Nezmeškejte možnost vsadit si v pátek 13. října Eurojackpot.

 

Sazka Eurojackpot: 10 největších šťastlivců v historii loterie

Loterie Eurojackpot je populární zejména díky štědrým výhrám. I mezi českými sázejícími najdeme řadu milionářů a dokonce miliardáře.

 

Návod, jak hrát loterii Eurojackpot od Sazky | Co je Eurojackpot...

Eurojackpot patří k nejvíce vyhledávaným loteriím v ČR a díky doplňkové hře Český pátek mohou vyhrát odměny i ti, kteří netrefili ani jedno číslo!

 

Čech vsadil plný tiket a vyhrál 234.900.000 Kč v Eurojackpotu

Pořádnou dávku štěstí měl muž z Prahy, který si na 31. března 2023 vsadil plný tiket do evropské hry Eurojackpot a vyhrál přes 230 000 000 Kč.

 

Prémie Eurojackpotu: v září se hraje o 20x Land Rover Defender

Oblíbené Land Rovery jsou zpět. Během čtyřech úterků v měsíci září změní celkem 20 těchto vozů majitele v doplňkové hře Eurojackpot prémie.

 

Rekordní výhra loterie Eurojackpot: 2,9 miliardy míří do Dánska

V loterii Eurojackpot padl nový rekord. Sázkař z Dánska vyhrál astronomickou částku 2,9 miliardy korun. Jaká byly jeho první pocity po výhře?

 
První 1 2 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS