Korunka

Online loterie Korunka s.r.o recenze

Loterii Korunka uvedla v roce 1997 sázková kancelář Chance. Stala se tak v ČR teprve druhou loterijní společností, která získala povolení pro provoz loterie. Dvojkou je v současné době i co se týče popularity loterií v ČR. Jedním zásadním prvenstvím se ale Korunka pochlubit může. V březnu 2017 totiž Korunka spustila vůbec první licencovanou online loterii v Česku a v dubnu o rok později se navíc stala součástí silného holdingu Tipsport a.s.

Loterie Korunka promo kód a bonus zdarma

Za registraci u Korunky vás čeká také uvítací bonus. Pokud se rozhodnete hrát loterii Korunka prostřednictvím poboček Tipsport nebo Chance, jeho hodnota je 100 Kč. Jestli však budete hrát Korunku online a provedete registraci na internetu, získáte bonus dokonce 300 Kč. Každopádně ať se rozhodnete hrát tak či tak, v obou případech žádný promo kód znát nepotřebujete.

Loterie Korunka - získejte 300 Kč zdarma za registraci

Loterie Korunka archiv a výsledky losování

Korunka se losuje vždy 2x denně. Odpolední losování probíhá ve 14:10 a večerní zase v 18:10. V obou případech výsledky zjistíte ihned po slosování na webu Korunky, nebo také na pobočkách Tipsport a Chance. Výhodou loterie Korunka také je, že okamžitě víte i přesnou částku, kterou jste vyhráli.

Loterie Korunka online i u Tipsportu a Chance

Loterii Korunka nově najdete přímo u Tipsportu a Chance. Jednoduše si můžete zahrát oblíbenou loterii.

 

Korunka výsledky losování a kontrola tiketu

Poradíme vám nejen, kde najdete výsledky a vylosovaná čísla slosování loterií Korunka👑, ale také vás seznámíme s pravidly všech loterií od Korunky.

 

Historická výhra v loterii Korunka. Za 80 Kč vyhrál 20 milionů

Ve hře Dvacet za 20,- od Korunky padla historická výhra. Hráč s tiketem za 80 Kč vyhrál hlavní výhru 20 milionů korun.

 

Stírací los Korunka – recenze a hodnocení

Stírací los Korunka vám může přinést výhru v řádech několika korun až desetitisíců. Stačí natrefit na ten pravý a setřít správnou kombinaci.

 

Loterie Korunka - recenze všech 7 loterií

Podívejte se na možnosti sázení loterií Korunka. Všech 7 možností sázek najdete přehledně rozepsané v tomto článku

 

Jak hrát Korunku Kombi online - návod a výsledky

Korunka nabízí 7 druhů loterií a mezi nimi je i Korunka Kombi s maximální výhrou 12 milionů Kč. Přečtěte si, jak si získat bonus 300 Kč zdarma.

 

Loterie Korunka rozdává narozeninové bonusy

Loterie Korunka slaví 25 let od prvního slosování. Připojíte se? Získat můžete 325 Kč zdarma, 3 000 Kč ke vkladu a spoustu káček navíc.

 

Soutěž Korunka: hrajte o auta, kačky či zájezdy

Jaké soutěže pořádá loterie Korunka v letošním roce? Těšit se můžeme na 5 jedinečných soutěží o velmi zajímavé ceny.

 

Jak hrát Korunku a kde najít výsledky losování

Loterie Korunka se losuje 2x denně 7 dní v týdnu. Losuje se 6 čísel ze 49, ale můžete si zvolit jakou variantu vsadíte. Podle toho určují výhry.

 

Chance Korunka - nejlepší trefy

Věděli jste, že s loterií Korunka můžete vyhrát milionové výhry? Podívejte se v článku na pravidla této loterie a na nejlepší trefy v poslední době.

 

Vyhrajte iPhone 13 díky registraci do loterie Korunka

Každý kdo se v loterii Korunka v lednu zaregistruje, může vyhrát iPhone 13 nebo dárkové poukazy od Alzy. Podívejte se jak se do losování zapojit.

 

Korunka online sázení, losování a registrace – vyhrajte v loterii...

Loterie Korunka je jediná číselná loterie v Česku, která odměňuje hráče za věrnost. 👑 Hrajte o pevně dané výhry, které mohou dosahovat až milionů!

 

Nejoblíbenější stírací losy od Korunky

Máme pro vás přehled nejoblíbenějších stíracích losů od Korunky za rok 2022. Poradíme vám, kde si je koupit a kde si nechat vyplatit výhry.

 

Tiket do loterie Korunka za 29 korun vynesl statisíce

Když někdo ve vašem okolí vyhraje v loterii, také si jdete rovnou vsadit? Poslední vítěz Korunky tak učinil a byl odměněn trefou 848 450 Kč!

 
První 1 2 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS

Pošleme ti přehled nejvyšších online casino bonusů - za minutu je tvůj!