Korunka

Online loterie Korunka s.r.o recenze

Loterii Korunka uvedla v roce 1997 sázková kancelář Chance. Stala se tak v ČR teprve druhou loterijní společností, která získala povolení pro provoz loterie. Dvojkou je v současné době i co se týče popularity loterií v ČR. Jedním zásadním prvenstvím se ale Korunka pochlubit může. V březnu 2017 totiž Korunka spustila vůbec první licencovanou online loterii v Česku a v dubnu o rok později se navíc stala součástí silného holdingu Tipsport a.s.

Loterie Korunka promo kód a bonus zdarma

Za registraci u Korunky vás čeká také uvítací bonus. Pokud se rozhodnete hrát loterii Korunka prostřednictvím poboček Tipsport nebo Chance, jeho hodnota je 100 Kč. Jestli však budete hrát Korunku online a provedete registraci na internetu, získáte bonus dokonce 300 Kč. Každopádně ať se rozhodnete hrát tak či tak, v obou případech žádný promo kód znát nepotřebujete.

Loterie Korunka - získejte 300 Kč zdarma za registraci

Loterie Korunka archiv a výsledky losování

Korunka se losuje vždy 2x denně. Odpolední losování probíhá ve 14:10 a večerní zase v 18:10. V obou případech výsledky zjistíte ihned po slosování na webu Korunky, nebo také na pobočkách Tipsport a Chance. Výhodou loterie Korunka také je, že okamžitě víte i přesnou částku, kterou jste vyhráli.

Korunka los 50x více: Vyhrajte až 20 milionů korun

Stírací los od Korunky pojmenovaný 50x více nabízí hráčům obrovskou výhru, která tu ještě nebyla. Kde los seženete a jak poznáte výherní kus?

 

Léto plné káček: Získejte 5x více káček v loterii Korunka

V pátek 9. června 2023 můžete získat 5x více káček v loterii Korunka. Využijte speciální akce a vytěžte pětinásobek káček z každé sázky. Jak na to?

 

Korunka aplikace pro váš mobil: Jak na instalaci

Loterii Korunka můžete mít po ruce v praktické aplikaci přímo v mobilním telefonu. Jak na instalaci na Android a iOS zařízení?

 

Stírací los Korunka – recenze a hodnocení

Stírací los Korunka vám může přinést výhru v řádech několika korun až desetitisíců. Stačí natrefit na ten pravý a setřít správnou kombinaci.

 

Jak hrát Korunku Kombi online - návod a výsledky

Korunka nabízí 7 druhů loterií a mezi nimi je i Korunka Kombi s maximální výhrou 12 milionů Kč. Přečtěte si, jak si získat bonus 300 Kč zdarma.

 

Nejoblíbenější stírací losy od Korunky

Jaké Korunka losy jsou nejlepší? Kde je kupovat, kolik stojí a jakou s nimi máte šanci na výhru? Máme pro vás přehled TOP Korunka losů pro rok 2023.

 

Bavte se s Korunkou a vyhrajte navrch třeba poukaz na 50 000 Kč

U Korunky se v dubnu soutěží. Rovných sto korunkářů může vyhrát statisíce káček a ti nejlepší si odnesou poukázku na 50 000 Kč do Alza.cz.

 

Korunka hlásí: V pátek je kaček svátek

Korunka si pro své pravidelné hráče přichystala na tento pátek akci, ve které všichni získají vyšší porci oblíbených kaček. Více o akci v článku.

 

Velikonoční Pštrosení s pořádnou výslužkou u Korunky

Loterie Korunka si nachystala speciální akci, která startuje 3. dubna a trvá až do Velikonočního pondělí 10. dubna. Získejte káčka za podání tiketu.

 

Korunka výsledky losování a kontrola tiketu

Poradíme vám nejen, kde najdete výsledky a vylosovaná čísla slosování loterií Korunka👑, ale také vás seznámíme s pravidly všech loterií od Korunky.

 

Získejte 300 Kč zdarma jen za registraci do Korunka Klubu

Loterie Korunka si pro vás připravila parádní bonus 300 Kč jen za dokončení registrace. Ukážeme vám jak ho snadno a za pár minut můžete získat také.

 

Loterie Korunka v letošním roce přivítala už 6 nových milionářů

Už 6 nových milionářů letos slavilo díky loterii Korunka. Máme za sebou teprve dva měsíce roku 2023 a u Korunky padá jedna milionová výhra za druhou.

 

Loterie Korunka online i u Tipsportu a Chance

Loterii Korunka nově najdete přímo u Tipsportu a Chance. Jednoduše si můžete zahrát oblíbenou loterii.

 

Historická výhra v loterii Korunka. Za 80 Kč vyhrál 20 milionů

Ve hře Dvacet za 20,- od Korunky padla historická výhra. Hráč s tiketem za 80 Kč vyhrál hlavní výhru 20 milionů korun.

 
První 1 2 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS