Korunka

Online loterie Korunka s.r.o recenze

Loterii Korunka uvedla v roce 1997 sázková kancelář Chance. Stala se tak v ČR teprve druhou loterijní společností, která získala povolení pro provoz loterie. Dvojkou je v současné době i co se týče popularity loterií v ČR. Jedním zásadním prvenstvím se ale Korunka pochlubit může. V březnu 2017 totiž Korunka spustila vůbec první licencovanou online loterii v Česku a v dubnu o rok později se navíc stala součástí silného holdingu Tipsport a.s.

Loterie Korunka promo kód a bonus zdarma

Za registraci u Korunky vás čeká také uvítací bonus. Pokud se rozhodnete hrát loterii Korunka prostřednictvím poboček Tipsport nebo Chance, jeho hodnota je 100 Kč. Jestli však budete hrát Korunku online a provedete registraci na internetu, získáte bonus dokonce 300 Kč. Každopádně ať se rozhodnete hrát tak či tak, v obou případech žádný promo kód znát nepotřebujete.

Loterie Korunka - získejte 300 Kč zdarma za registraci

Loterie Korunka archiv a výsledky losování

Korunka se losuje vždy 2x denně. Odpolední losování probíhá ve 14:10 a večerní zase v 18:10. V obou případech výsledky zjistíte ihned po slosování na webu Korunky, nebo také na pobočkách Tipsport a Chance. Výhodou loterie Korunka také je, že okamžitě víte i přesnou částku, kterou jste vyhráli.

Korunka: Získejte extra káčka v extra den

Na speciální den, který připadá na 29. února, mají možnost všichni hráči loterie Korunka získat extra bonus v podobě káček navíc. Jaký je postup?

 

Stříbrná Korunka » recenze online losu

Stříbrná Korunka patří mezi stírací losy s nejvyššími výhrami – není přitom nejdražší. Za jeden los dáte 100 Kč. A slušná tu je i šance na výhru.

 

Získejte 300 Kč zdarma jen za registraci do Korunka Klubu

Loterie Korunka si pro vás připravila parádní bonus 300 Kč jen za dokončení registrace. Ukážeme vám jak ho snadno a za pár minut můžete získat také.

 

Hrajete loterii Korunka? Co jste o Korunce nevěděli?

Loterie Korunka⭐je teprve druhou loterijní společností s licencí pro provoz v ČR. V čem je loterie Korunka oproti konkurenci zajímavá?

 

Loterie Korunka - recenze všech 8 loterií

Podívejte se na možnosti sázení loterií Korunka. Všech 8 možností sázek najdete přehledně rozepsané v tomto článku

 

Korunka online sázení, losování a registrace – vyhrajte v loterii...

Loterie Korunka je jediná číselná loterie v Česku, která odměňuje hráče za věrnost. 👑 Hrajte o pevně dané výhry, které mohou dosahovat až milionů!

 

Loterie Korunka - hrajte 2x denně o 10 milionů

Zahrajte si loterii Korunka 2x denně až o 10 milionů. Jak sázet, kdy se losuje a jaká jsou pravidla všech variant Korunky?

 

Získejte káčka: Předčasný Ježíšek s loterií Korunka?

Vánoce už pomalu klepou na dveře. Období dárků nastává a do všeho navíc přichází loterie Korunka se svojí promo akcí. Otevřete si káčkové dárečky.

 

Korunka los 50x více: Vyhrajte až 20 milionů korun

Stírací los od Korunky pojmenovaný 50x více nabízí hráčům obrovskou výhru, která tu ještě nebyla. Kde los seženete a jak poznáte výherní kus?

 

Léto plné káček: Získejte 5x více káček v loterii Korunka

V pátek 9. června 2023 můžete získat 5x více káček v loterii Korunka. Využijte speciální akce a vytěžte pětinásobek káček z každé sázky. Jak na to?

 

Korunka aplikace pro váš mobil: Jak na instalaci

Loterii Korunka můžete mít po ruce v praktické aplikaci přímo v mobilním telefonu. Jak na instalaci na Android a iOS zařízení?

 

Stírací los Korunka – recenze a hodnocení

Stírací los Korunka vám může přinést výhru v řádech několika korun až desetitisíců. Stačí natrefit na ten pravý a setřít správnou kombinaci.

 

Jak hrát Korunku Kombi online - návod a výsledky

Korunka nabízí 7 druhů loterií a mezi nimi je i Korunka Kombi s maximální výhrou 12 milionů Kč. Přečtěte si, jak si získat bonus 300 Kč zdarma.

 

Nejoblíbenější stírací losy od Korunky

Jaké Korunka losy jsou nejlepší? Kde je kupovat, kolik stojí a jakou s nimi máte šanci na výhru? Máme pro vás přehled TOP Korunka losů pro rok 2024.

 
První 1 2 3 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS